Çarşamba, 29 Ekim 2014 00:00

Google'ın yeni Inbox uygulaması

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

google inboxİnsanların denemek için para bile verdiği yeni Google uygulamasını ele geçirdik; denedik!

Google'ın yeni Inbox uygulaması, Gmail'in çıkışından 10 sene sonra epostalarla dolan gelen kutularına sonunda derman olabilecek mi? Şu anda sadece davetiye ile denenebilen ve davetiyeleri eBay üzerinden, hatırı sayılır rakamlara satılan uygulamayı ele geçirdik ve denedik...

Inbox, epostalarınızı sezgi gücüyle organize ederek tüm karmaşayı arka planda tutmayı amaçlıyor. Bu gereksinimin arkasında elbette eskisinden çok eposta almamız yatıyor. Kendimize gönderdiğimiz hatırlatma epostaları ve okumadığımız bültenler, karışıklığa katkıda bulunuyor. Inbox, bu sorunu çözmese de epostanızı daha yönetilebilir kılmayı amaçlıyor.

Inbox, sadece Google Now ile entegre olmakla kalmıyor, Dropbox'ın Mailbox uygulaması ve Boomerang gibi hizmetlerden de ilham alıyor. Uygulama içinde denenebilecek birçok şey var ve kullanırken onu 'beta' olarak adlandırmanız zor. inbox.google.com adresinde oldukça akıcı olarak çalışan hizmet, Android ve iOS 7+ uygulamalarında da son derece akıcı. Google, Inbox'u öncelikli olarak telefonlara göre geliştirdiğini söylüyor ancak, biz web arayüzünü de başarılı bulduk.

Inbox'u denemek için tek ihtiyacınız olan, bir davetiye. Bu davetiyeyi istemek için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine bir e-posta yazmanız gerekiyor. Ancak davetiye için ne kadar bekleyeceğiniz, şimdilik bir soru işareti.

Okunma 4842 defa
Yorum eklemek için giriş yapın