Çarşamba, 29 Ekim 2014 00:00

Microsoft'tan Sınırsız Bulut Alanı!

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

ms-introOffice 365 servisini yaygınlaştırmayı amaçlayan Microsoft atağa geçti. Bulut tabanlı ofis hizmetine abone olan kullanıcılara sınırsız OneDrive alanı ücretsiz sunuluyor.

 

 

Office 365'i yaygınlaştırmak isteyen Microsoft yeni hamlesiyle çok konuşulacak. Bugün yapılan açıklamaya göre, bulut ofis hizmetine abone olan kullanıcılar sınırsız OneDrive bulut depolama alanına sahip olacak.

 

Limitler kalktı

 

Microsoft'un Office 365 abonelerine OneDrive alanı vermesi yeni bir uygulama değil. Daha önce de servis kullanıcılarına ücretsiz depolama sunan şirket bu defa tüm sınırları kaldırmış görünüyor. Bu yeni uygulama öncesinde Office 365 kullanıcıları için sunulan ücretsiz OneDrive alanı 1 TB ile sınırlandırılıyordu.

onedrivenewws

Office 365 yaygınlaşıyor

 

Yeni uygulamadan hem bireysel hem de ticari Office 365 aboneleri yararlanabilecek. Microsoft bu hamlesiyle hizmetin yukarı doğru tırmanan ivmesini daha da artırmak istiyor. Geçtiğimiz hafta 2014 yılı 3. çeyrek sonuçlarını açıklayan şirket Office 365 abone sayısının 7 milyonu aştığını duyurmuştu. Office 365 Türkiye sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Okunma 4945 defa
Yorum eklemek için giriş yapın