➠ Yazılım

➠ Yazılım (37)

gorev gorunum kisa yollarWindows 10’da Sanal masaüstleri ile çalışıyorsanız klavye kısa yollarını kullanmakWindows 10’da Sanal masaüstleri ile çalışıyorsanız klavye kısa yollarını kullanmakisteyebilirsiniz.

Ek Bilgi

  • Haber Kaynağı Ceofix
Son Düzenlenme Pazar, 01 Eylül 2019 00:48

wordpad windows 10Paint‘in ardından WordPad de Windows 10’da İsteğe Bağlı Özellik Kapsamına Alındı. Paint’i Windows 10’dan kaldıran Microsoft, gelen tepkilere daha fazla dayanamamış ve uygulamayı platforma isteğe bağlı özellik olarak geri getirmişti. Paint’den sonra WordPad uygulaması da Windows 10 içinde isteğe bağlı uygulamalar listesine ekledi.

Ek Bilgi

  • Haber Kaynağı TEKNOLOJİ X HABER
Son Düzenlenme Cumartesi, 31 Ağustos 2019 10:21

microsoft logo2404Microsoft Office 365’in kolaylıklarını, ekip ruhu ile taçlandıran Microsoft, yeni hizmeti Microsoft Teams ile takım çalışmasına dinamizm katacak.

 

 

1492690419 microsoftMicrosoft'un yeni görev yöneticisi To-Do uygulaması iOS, Android ve Windows platformları için çıkışını gerçekleştirdi.

 

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 24 Nisan 2017 16:36

micrguncellkameraMicrosoft tarafından Windows 10 kullanıcılarına yönelik geliştirilen yeni güncellemenin cihazlardaki kamera donanımlarını kullanılamaz hale getirdiği belirtildi.

 

Son Düzenlenme Cuma, 09 Eylül 2016 10:18

İşlerimiz, kişisel hayatımız birçok konuda e-postalara bağlı, ancak bizi yavaşlatan ve verimliliğimizi düşüren bu sistemin alternatifleri var.

Teknolojiyle içiçe geçen yılların sayısı arttıkça, elektronik posta da yaşını göstermeye başladı. İç iletişimde verimsizliği ile daha çok masaüstü sistemlerin zamanında kalan e-posta, günümüzün mobil dünyasında daha iyi seçeneklerle yer değiştirmek zorunda. Bir düşünsenize, akıllı telefonunuzdan e-posta ekleri indirmeye çalışırken kaç kez hayata küstünüz?

 

Son Düzenlenme Cuma, 05 Ağustos 2016 12:26

dosya uzantilariBilgisayar dosya formatlarını, uzantılar ile algılar yani bilgisayardaki tüm dosyaların uzantısı vardır. Müzik, resim, video, ofis dosyalarına kadar tüm dosyalar Örneğin .doc uzantılı bir dosya gördüğümüzde bu dosyanın Microsoft Word dosyası olduğunu anlayabiliriz.
Dosya Nedir ?
Dosya: bilgisayardaki bilgi kümeleridir. her türlü dosya bilgisayarda sayısal olarak bulunur. bilgisayardaki veriler basitçe 0 ve 1 sayılarından oluşur. Dosyalar her ne kadar sadece sayısal verilerden ibaret olsa da kullanılan programa göre farklı çıktı verebilir.
Klasör Nedir ?

 

TeamViewer07062016Ünlü uzaktan erişim uygulaması Teamviewer'ın kullanıcıları arasında hesaplarına izinsiz erişimlerin yapıldığını ve banka hesaplarından para çalındığı şikayetleri yükseliyor.

 

microsoft plannerMicrosoft'un yeni yayınladığı Planner adını taşıyan uygulama, Trello ve Asana gibi servislerle rekabet edecek.

Son Düzenlenme Salı, 07 Haziran 2016 19:52

screen800x500VIPorbit Software tarafından OSX 10.10 ve üzeri 64-bit işlemcili Mac sistemler için hazırlanan uygulamalardan Vipor CRM, Müşteri İlişkileri Yönetimi'ne odaklanıyor ve çok kısa bir süre için ücretsiz elde edilebiliyor.

Page 1 of 3