Salı, 17 Mart 2015 21:14

Office 2016 Ön İzleme Sürümü Yayınlandı!

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

office 2016 storyGeçtiğimiz günlerde Mac için yayınlanan Office 2016 önizleme sürümü Windows için de kullanılabilir duruma geldi. Yeni yazılım, geliştiriciler ve IT profesyonelleri için sunuldu..

 

 

Microsoft, Office 2016 hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mac için Office 2016 önizlemesini yayınlayan şirket, şimdi de Windows için Office 2016 önizlemesini kullanıma sundu. Dün erken saatlerde Office 2016'dan görsellerin sızması ile başlayan süreç, gün içinde şirketten gelen açıklama ile netlik kazandı.

 

Önzileme programı genişliyor

Konu ile ilgili Beta Archive sitesine açıklamalarda bulunan Office 365 İstemci Uygulamaları ve Servisler Bölümü'nden sorumlu başkan yardımcısı Kirk Koenigsbauer, uygulama için aylardır kapalı testler sürdürdüklerini belirterek, şimdi test programını geliştiriciler, IT profesyonelleri ve Office 365 müşterilerine yönelik genişlettiklerini ifade etti.

 ms office leak story

Yeni özelliklerin hepsi yok
Microsoft ise sürüm notlaerı. Şirket, uygulamanın final sürümünde yer alması planlanan tüm özelliklerin önizleme sürümünde bulunmadığını belirtti. Office 2016 IT Profesyonelleri ve Geliştirici Önizlemesi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Okunma 4554 defa
Yorum eklemek için giriş yapın