Pazartesi, 29 Haziran 2015 23:57

Windows 10 Mobile, Görüşmeleri Kaydedebilecek!

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

windows 10 sdnMicrosoft'un en yeni mobil işletim sistemi Windows 10 Mobile hakkında yeni bir özellik ortaya çıktı. Kullanıcıların uzun zamandır istediği özellik hakkında detaylar haberimizde.

 

Microsoft'un akıllı telefonlar için hazırladığı en son işletim sistemi Windows 10 Mobile hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. 10149 yapı numarasına sahip güncelleme ile ortaya çıkan yeni özellikse kullanıcıları memnun edecek cinsten.

 

Windows 10 Mobile ile Birlikte Görüşmeler Kayıt Edilebilecek!
Windows 10 Mobile için yayınlanan son yapı güncellemesi ile birlikte ortaya çıkan bu özellik, kullanıcıların uzun zamandır istedikleri bir özellikti.

Diğer mobil işletim sistemlerinde üçüncü parti uygulamalar ile gerçekleştirebileceğiniz çağrı kayıt özelliği, Windows 10 Mobile 10149 yapı numarasına sahip güncelleme ile ortaya çıktı. Böylece iOS ve Android'de yer alamayan bu özellik Windows 10 Mobile kullanıcılarına varsayılan olarak sunulabilir.

kaydedilen gorusmeler windows 10

Dosya yönetimi uygulamasında yer alan "Kaydedilen Aramalar" klasörüyle ortaya çıkan bu özellik, bazı ülkelerde Microsoft'u zor duruma sokabilir. Zira bazı ülkelerde görüşmelerin bu şekilde kayıt altına alınması bazı yasa ve yönetmelikler sorun oluşturabilir.

Bakalım Microsoft bu doğrultuda hangi adımları atacak, zamanla hep birlikte göreceğiz.

Okunma 4361 defa
Yorum eklemek için giriş yapın