Microsoft'un Surface Duo 2'si, geçen yıl piyasaya sürüldüğü yerden uzun bir yol kat etti. FILED UNDER: DEĞERLENDIRME -LERI MICROSOFT'UN GARIP SURFACE DUO 2'SI ŞAŞIRTICI BIR ŞEKILDE YILIN EN SEVDIĞIM CIHAZI OLDU En az dokuz yazılım güncellemesi ve büyük bir fiyat indirimi, Microsoft'un çift ekranlı telefonunu dönüştürdü.  Dan Seifert tarafından@dcseifert  18 Haziran 2022, 9:00 EDT Bir Verge bağlantısından bir şey satın alırsanız, Vox Media bir komisyon kazanabilir. Etik beyanımıza bakın.  Bu hikayeyi paylaş
Surface Duo 2, bir telefon kadar iyi çalışmıyor, ancak çok kullanışlı bir cep bilgisayarı olabilir.

MICROSOFT'UN GARIP SURFACE DUO 2'SI ŞAŞIRTICI BIR ŞEKILDE YILIN EN SEVDIĞIM CIHAZI OLDU

En az dokuz yazılım güncellemesi ve büyük bir fiyat indirimi, Microsoft'un çift ekranlı telefonunu geri döndü.

  • Haber Kaynağı: Technopat

Adobe müjdeyi verdi: Photoshop ücretsiz oluyor!

Web tabanlı Adobe Photoshop ücretsiz oluyor. Adobe'den gelen yeni açıklamayla Photoshop'un 'freemium' sürümü ortaya çıktı.

  • Haber Kaynağı: Shiftdelete.Net

Dosya Gezgini Sekme Özelliği Nihayet Geliyor: Windows 11 Build 25136

Windows 11 Build 25136, sekmeler ve diğer işlevler içeren yeni bir Dosya Gezgini ile Dev Channel’daki kullanıcıların kullanımına sunuldu. Microsoft, hazırladığı bu yapının belirli bir sürüme bağlı olmadığını söylüyor. Windows 11 22H2 zaten RTM’ye ulaşmıştı, bu nedenle özelliğin yakındaki büyük güncellemeyle birlikte son kullanıcılara ulaşma ihtimali çok düşük.

  • Haber Kaynağı: Technopat

Zamanında PC'nizi kurtardığınız "Görev Yöneticisini" unutun! Windows 11 yeni kostüm veriyor!

Microsoft, Windows 11 kullanımını arttırmak ve sistemde yeni tasarımsal özellikleri tanıtmak için Windows 11 22H2 güncellemesini bekliyor. Bu değişimlerden en büyüğünü ise hepimizin kullandığı Görev Yöneticisi alıyor.

  • Haber Kaynağı: TEKNOLOJİ X HABER

Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin