E-posta
E-posta

E-postanın yerini alacak araçlar

İşlerimiz, kişisel hayatımız birçok konuda e-postalara bağlı, ancak bizi yavaşlatan ve verimliliğimizi düşüren bu sistemin alternatifleri var.

 

  • Haber Kaynağı: mediamarkt.com.tr
Microsoft TO DO
Microsoft TO DO

Microsoft To Do

Aklınızda bir şey mi var? Microsoft To Do’yu edinin. Üretkenliğinizi artırmak, stresinizi azaltmak veya aklınızdaki bir şeyi unutmadan not almak istemeniz fark etmeksizin Microsoft To Do gününüzü planlamanızı ve hayatınızı yönetmenizi kolaylaştırır.
 
  • Haber Kaynağı: Pandera X

Çift Kanal RAM Performansta Ne Kadar Fark Ediyor?

PC toplarken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan çift kanal RAM gerçekte performansa ne kadar etki ediyor?

 

  • Haber Kaynağı: Technopat

Bilgisayar Nedir ? Bilgisayar parçalarının özellikleri nelerdir? Ne işe yarar ?

Bilgisayarın Tanımı :

Bilgisayar 0 ve 1 kodlarından oluşan yazılım sistemiyle çalışan bir elektronik cihazdır. Bilgisayarın çalışması için gerekli olan temel parçalar; Kasa, Mainboard (Anakart), CPU (İşlemci) Power Supply (Güç Kaynağı), Güç Kablosu, Ram (Ön Bellek), HDD (Harddisk), ses kartı ( sound card), hoparlör, anakart üzerinde onboard ekran kartı (VGA) var ise harici ekran kartı olmadan da görüntü alınabilir. Onboard ekran kartı yoksa harici ekran kartı (VGA), monitör (ekran) ve monitör ile kasa arasındaki bağlantıyı kurabilmek, görüntü alabilmek için monitör kablosu diğer adıyla VGA kablosu olduğu takdirde bilgisayar çalışabilir durumdadır. Bu parçaların özellikleri kullanıcının isteğine göre değişiklik gösterebilir. Teknolojik olarak bir çok konuda yararlı bir cihazdır.

  • Haber Kaynağı: Donanım Evreni

Abone Ol