Yandex Kurumsal Mail
Yandex Kurumsal Mail

Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

Bu yazıda, adım adım Yandex kurumsal mail kurulumu işlemini anlatacağız. “İsim ya da domain uzantılı şirket maili nasıl alınır” sorusunun cevabını arayanlar için tüm aşamalar adım adım ve resimli olarak anlatıldı. Bu nedenle Yandex kurumsal mail açma işini hiç zorlanmadan halledebileceksiniz.

 

SUNUCU IMAGE 1
SUNUCU IMAGE 1

İşiniz için doğru sunucu: Dedicated mı, Cloud mu, Hybrid mi?

İşinizin hızına ayak uydurabilecek, tüm yükünü taşıyabilecek, en önemlisi işiniz ile aynı kafada olacak sunucuyu kurgulamak kolay iş değil. Bu konuyla ilgili kafanızda bir çok soru dolaştığını biliyoruz:

 

Meta Etiketleri
Meta Etiketleri

Temel Meta Etiketleri

Abstract:


Tüm site hakkında bilgi veren cümledir.
<META name="Abstract" content="Site özeti">

Meta Etiketler
Meta Etiketler

Meta Etiketler Nedir?

Meta etiketler, web siteniz için HTML kodunun bir parçasıdır ve herhangi bir sayfanın içeriğini arama motoru tarayıcılarına açıklar. Meta etiketler, Google, Yahoo, Yandex, Duck Duck Go ve Bing gibi tüm arama motorları için gereklidir.

Meta etiketleri arama motorları anlamalarına yardımcı ve endeks web sayfalarını daha iyi ve edebilirsiniz organik arama sıralamalarını iyileştirmek. Başlık ve meta açıklama gibi bazı etiketler de kullanıcıların sayfanızın içeriğini daha iyi anlamalarına yardımcı olur ve SERP aracılığıyla tıklama oranlarınızı artırabilir yine meta etiketler web sayfanız ve içeriği hakkında ilk izlenimi oluştururarak hem SEO hem de kullanıcı deneyimini optimize edebilir.

Ancak, tüm meta etiketler yararlı değildir ve çok azının SEO üzerinde etkisi vardır. SEO’nuzu artırmak için her meta etiketi bilmenize gerek yok. İşte SEO için meta etiketlerin nasıl yazılacağına dair ipuçları içeren en önemli meta etiketler.

 

E-Ticaret Kanunu Nedir? Neleri Kapsar?

Türkiye’de elektronik ticaret alanındaki kanuni düzenlemeler Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi kapsamlı bir çerçeveye oturmuyor. Ancak e-ticaret hacmi her geçen gün büyüyor. Dünya çapında e-ticaret hacminin 2021 yılında 4,2 trilyon doları bulması bekleniyor. Türkiye’de ise söz konusu rakam, henüz 52.2 milyar Türk Lirası seviyesinde.

 

Abone Ol